м. Львів, вул. Петлюри С.,34:тел. +38 (099)-631-46-65 м. Харків, пр-кт Гагаріна, 248:тел.+38 (050)-859-33-43 м. Харків, вул.Волонтерська,74:тел. +38 (050)-058-42-12

10 млн грн на місяць: ДБР викрило масштабну схему розповсюдження наркотичних речовин

Державне бюро розслідувань викрило масштабне організоване злочинне угруповання, яке за попередньою інформацією працювало під прикриттям чиновників із МВС України та Національної поліції з 2014 року та налагодило схеми збуту наркотичних лікарських засобів через мережі приватних «наркорозливанок».

Йдеться про псевдокабінети, які під виглядом замісної терапії видавали рецепти на наркотичні препарати всім охочим, без підбору дозувань, з видачею сильнодіючих препаратів «на здачу», та повною відсутністю контролю прийому цих препаратів. Про них неодноразово писала преса, говорили активісти та представники медичних центрів.

Видано десятки тисяч рецептів на купівлю ліків, неконтрольоване використання яких часто призводить до фатальних наслідків, через повне ігнорування медичних протоколів лікування, ці незаконні дії призводили до смерті клієнтів незаконних клінік.

Встановлено, що зловмисники активно працювали з 2014 року під виглядом державної програми лікування наркозалежних. Програма, покликана допомагати наркозалежним, насправді ще більше втягувала молодь у наркоманію та сприяла поширенню у суспільстві цього ганебного явища.

Чекаємо на вручення підозр корумпованим високопосадовцям і справедливого розслідування.