м. Львів, вул. Петлюри С.,34:тел. +38 (099)-631-46-65 м. Харків, пр-кт Гагаріна, 248:тел.+38 (050)-859-33-43 м. Харків, вул.Волонтерська,74:тел. +38 (050)-058-42-12

Продовжуємо допомагати тим, хто цього потребує!

Сьогодні наша волонтерська команда у складі працівників медичних центрів «Альтернатива» та «Інновація», представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в східних областях та представники БО «Харківський благодійний фонд «Парус» відвідала з гуманітарною місією селище міського типу Високий у Харківській області.

Наразі тут проживає велика кількість переселенців, які виїхали з небезпечних місць Харкова та змушені були покинути власні домівки задля своє безпеки та безпеки своїх рідних. Разом з дорослими, покинули свої домівки також багато дітей, які перш за все потребують турботи, догляду, харчування та гігієни.

Саме тому ми приділили особливу увагу саме дітям, та надали гуманітарну допомогу у вигляді різноманітного дитячого харчування, підгузків для діточок а також дезинфікуючі засоби до служби у справах дітей та сім‘ї Височанської селищної ради.

Вся надана допомога буде розподілена між сім’ями переселенців з дітьми. Кожна родина, що знайшла прихисток вдалині від домівки, отримає трошки турботи та підтримки у вигляді необхідних наразі речей для себе та своїх дітей.

Разом піклуємося про великих та маленьких українців нашої непереможної та вільної держави 💙💛

Висловлюємо подяку за підтримку Харківський інститут соціальних досліджень