м. Львів, вул. Петлюри С.,34:тел. +38 (099)-631-46-65 м. Харків, пр-кт Гагаріна, 248:тел.+38 (050)-859-33-43 м. Харків, вул.Волонтерська,74:тел. +38 (050)-058-42-12

Особливості

Наркологічний медичний центр у Харкові «Альтернатива» надає медичну допомогу наркозалежним пацієнтам, дотримуючись усіх етапів лікування. Ми допомагаємо без болю і страху впоратися з фізичною залежністю від наркотиків, не кидаючи лікування на півдорозі, завжди супроводжуємо пацієнта до досягнення поставленої мети. Саме тому методи лікування наркоманії наркологічного медичного центру у Харкові «Альтернатива» завжди багатокомпонентні та досить тривалі. Тільки кваліфікована допомога фахівця зможе повернути пацієнта до повноцінного, здорового життя, в якому він навчиться знаходити нові інтереси та всебічно розвиватися!

Лікування наркоманії в наркологічному медичному центрі в Харкові

Для лікування наркозалежності використовується метод замісної підтримуючої терапії, за допомогою медичних препаратів «Бупренорфін» та «Метадон», з індивідуально підібраним дозуванням для кожного пацієнта. Медичний наркологічний центр «Альтернатива» надає своєчасну, якісну та повноцінну за тривалістю та ефективністю реабілітацію наркозалежних пацієнтів, може повернути людину, залежну від психоактивних речовин, на «здоровий» життєвий шлях. Ми даємо пацієнтові можливість повноцінно реалізувати себе, зуміти побудувати адекватні та реальні плани на майбутнє. А головне, повернутися до раціонального, здорового та повноцінного способу життя, відійти від неблагополучного кола спілкування і не наразитися на ризик зараження такими страшними інфекціями як ВІЛ, вірусні гепатити тощо.

Переваги анонімного лікування наркоманії

Страх перед майбутньою соціалізацією змушує хворого приховувати свою проблему, але сьогодні є можливість уникнути облікової системи, й інших неприємних моментів, що зазвичай стають перепоною до прийняття рішення про необхідність лікування. Анонімне лікування наркоманії позбавляє від подібних труднощів. Будучи впевненою в конфіденційності лікування, людині буде набагато легше поступово повернутися до колишнього життя, продовжувати працювати і спілкуватися, вчитися тверезо сприймати навколишнє оточення. Дослідження фахівців з психології довели, що більш висока ефективність лікування, в наркологічних центрах, спостерігається у пацієнтів, що проходять лікування в подібних приватних установах, таких як медичний наркологічний центр в Харкові «Альтернатива», саме в таких центрах набагато рідше трапляються зриви і ремісії, а число одужавших — набагато вище!