м.Харкiв, пр.Гагаріна 248 +38(050)-859-33-43 м.Львiв, вул.Петлюри С. +38(099)-631-46-65

Особливості

Наркологічний медичний центр у Харкові «Альтернатива» надає медичну допомогу наркозалежним пацієнтам, дотримуючись всіх етапів лікування. Ми допомагаємо без болю і страху впоратись з фізичною залежністю від наркотиків, не кидаючи лікування на півдорозі, завжди супроводжуємо пацієнта до моменту досягнення поставленої мети. Саме тому програми лікування наркоманії і алкоголізму наркологічного медичного центру в Харкові «Альтернатива» завжди багатокомпонентні і досить тривалі. Лише кваліфікована допомога спеціаліста зможе повернути пацієнта до повноцінного, здорового життя, в якому він навчиться знаходити нові інтереси та всебічно розвиватися!

Лікування наркоманії в наркологічному медичному центрі в Харкові

Для лікування наркоманії використовується метод Замісної підтримувальної терапії, за допомогою медичних препаратів «Бупренорфін» та «Метадон» , з індивідуально підібраним дозуванням для кожного пацієнта, Для наших пацієнтів є можливість скористатися курсом короткострокової детоксикації, тривалість якого від 21 до 28 днів. По завершенню курсу медичної детоксикації, рекомендована інфузійна терапія (очищення організму від продуктів розпаду наркотичних і алкогольних речовин). Всі етапи лікування проходять під наглядом лікаря-нарколога та, за бажанням пацієнта, супроводжуються психіатром або соціальним працівником нашого медичного центру.

Лікування алкоголізму в Харкові

У наркологічному медичному центрі в Харкові «Альтернатива» проводиться первинний огляд пацієнта лікарем-наркологом, враховуються скарги пацієнта, анамнез життя і анамнез захворювання, оцінюється соматичний, неврологічний, психічний статуси, підставі цього обстеження, стадії алкоголізму і скарг пацієнта, формується попередній діагноз і призначається курс лікування алкоголізму. Лікування алкоголізму в медичному центрі «Альтернатива» проходить в затишній двомісній палаті, курсом від одного до семи днів, в залежності від стану пацієнта і встановленого діагнозу. Пацієнти Харківського медичного центру «Альтернатива» знаходяться під постійним наглядом кваліфікованого медичного персоналу та досвідчених лікарів-наркологів.

Денний стаціонар

Медичний центр «Альтернатива» надає денний стаціонар, який є невід’ємною частиною нашого медичного наркологічного центру і призначений для проведення профілактичних і реабілітаційних заходів хворим, які не потребують цілодобового медичного спостереження, як стаціонар замісної технології. В стаціонарі розташовані два ліжки і процедурний кабінет. Метою організації денного стаціонару є надання кваліфікованої лікувальної та реабілітаційної допомоги хворим, які потребують лікування наркоманії та алкоголізму в умовах стаціонару, в тому числі для: лікування алкогольної залежності у пацієнтів; проведення комплексу лікування і обстеження хворих; проведення інфузійної терапії для очищення організму після проходження курсу медичної детоксикації.

Переваги анонімного лікування наркоманії і алкоголізму

Страх перед майбутньою соціалізацією змушує хворого приховувати свою проблему, але сьогодні є можливість уникнути облікової системи, й інших неприємних моментів, що зазвичай стають перепоною до прийняття рішення про необхідність лікування. Анонімне лікування наркоманії та алкоголізму позбавляє від подібних труднощів. Будучи впевненою в конфіденційності лікування, людині буде набагато легше поступово повернутися до колишнього життя, продовжувати працювати і спілкуватися, вчитися тверезо сприймати навколишнє оточення. Дослідження фахівців з психології довели, що більш висока ефективність лікування, в наркологічних центрах, спостерігається у пацієнтів, що проходять лікування в подібних приватних установ, таких як медичний наркологічний центр в Харкові «Альтернатива», саме в таких центрах набагато рідше трапляються зриви і ремісії, а число одужавших — набагато вище!