м. Львів, вул. Петлюри С.,34:тел. +38 (099)-631-46-65 м. Харків, пр-кт Гагаріна, 248:тел.+38 (050)-859-33-43 м. Харків, вул.Волонтерська,74:тел. +38 (050)-058-42-12

У Львові відбулося відкриття медичного центру «Інновація» для лікування осіб ,які страждають від наркотичної залежності.

У Львові відбулося відкриття медичного центру «Інновація» для лікування осіб ,які страждають від наркотичної залежності. Читать далее «У Львові відбулося відкриття медичного центру «Інновація» для лікування осіб ,які страждають від наркотичної залежності.»

Продовжуємо допомагати тим, хто цього потребує!

Сьогодні наша волонтерська команда у складі працівників медичних центрів «Альтернатива» та «Інновація», представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в східних областях та представники БО «Харківський благодійний фонд «Парус» відвідала з гуманітарною місією селище міського типу Високий у Харківській області. Читать далее «Продовжуємо допомагати тим, хто цього потребує!»

Продовжуємо допомагати Збройним силам України знищувати рашистів і разом наближаємо нашу перемогу!

Продовжуємо допомагати Збройним силам України знищувати рашистів і разом наближаємо нашу перемогу! Читать далее «Продовжуємо допомагати Збройним силам України знищувати рашистів і разом наближаємо нашу перемогу!»

Продовжуємо підтримувати та надавати все необхідне

Сьогодні разом з Представником Уповноваженого з прав людини в східних областях нашій територіальної оборони міста Харкова, яка захищає рідне місто від ворожих наступів ми надали деякі приємні подаруночки, а саме: Читать далее «Продовжуємо підтримувати та надавати все необхідне»

Звертайтеся за допомогою та залишайте свої заявки

Медичний центр «Альтернатива», МЦ «Інновація» та Харківський благодійний фонд «Парус», продовжують надавати гуманітарну допомогу населенню міста Харкова, людям які наразі перебувають у складній життєвій ситуації та людям похилого віку. Читать далее «Звертайтеся за допомогою та залишайте свої заявки»