м. Львів, вул. Петлюри С.,34:тел. +38 (099)-631-46-65 м. Харків, пр-кт Гагаріна, 248:тел.+38 (050)-859-33-43 м. Харків, вул.Волонтерська,74:тел. +38 (050)-058-42-12

Медичні центри «Альтернатива» та «Інновація» продовжують працювати та підтримувати гуманітарний фронт.

Медичні центри «Альтернатива» та «Інновація» продовжують працювати та підтримувати гуманітарний фронт. Читать далее «Медичні центри «Альтернатива» та «Інновація» продовжують працювати та підтримувати гуманітарний фронт.»

Колектив медичних центрів «Альтернатива» та «Інновація» вітає всіх співвітчизників з всесвітнім днем вишиванки

Колектив медичних центрів «Альтернатива» та «Інновація» вітає всіх співвітчизників з всесвітнім днем вишиванки Читать далее «Колектив медичних центрів «Альтернатива» та «Інновація» вітає всіх співвітчизників з всесвітнім днем вишиванки»

З початку повномасштабної війни медичні центри «Альтернатива» та «Інновація» залишились працювати в рідному місті

З початку повномасштабної війни медичні центри «Альтернатива» та «Інновація» залишились працювати в рідному місті та продовжили надавати послуги з лікування ЗПТ наркозалежним пацієнтам. Читать далее «З початку повномасштабної війни медичні центри «Альтернатива» та «Інновація» залишились працювати в рідному місті»

Дитинство — найцінніший час в житті кожної людини, зараз діти особливо потребують нашої підтримки та захисту.

Дитинство — найцінніший час в житті кожної людини, зараз діти особливо потребують нашої підтримки та захисту.

Читать далее «Дитинство — найцінніший час в житті кожної людини, зараз діти особливо потребують нашої підтримки та захисту.»

Пресконференція представників Медичного Центру «Холодногірський»

Представники нашого медичного закладу спільно з партнерами провели пресконференцію, в якій детально було викладено подробиці нещодавніх незаконних обшуків в медичному центрі. Читать далее «Пресконференція представників Медичного Центру «Холодногірський»»