м. Львів, вул. Петлюри С.,34:тел. +38 (099)-631-46-65 м. Харків, пр-кт Гагаріна, 248:тел.+38 (050)-859-33-43 м. Харків, вул.Волонтерська,74:тел. +38 (050)-058-42-12

Лечение наркозависимости

Лікування наркозалежності Львів, Харків

Лікування наркозалежності Львів, Харків в медичному центрі «Інновація» за доступною ціною, дозволяє досягти максимально продуктивного і якісного ефекту в лікуванні і подальшої профілактики рецидивів наркотичної залежності.
Лікування наркоманії Львів вимагає комплексного поєднання медикаментозної (гепатопротекторної, судинної, нейропротекторної, загальнозміцнюючих та вітамінотерапії), психологічної та реабілітаційної терапії. До кожного наркозалежного пацієнта необхідний індивідуальний, деталізований і скрупульозний підхід з використанням сучасних, безболісних методів, які ми використовуємо у своїй практиці лікування наркоманії у Львові та Харкові.

Завдяки висококваліфікованому медичному персоналу і сучасним підходам, лікування наркоманії у Львові та Харкові в МЦ «Інновація» є найбільш пріоритетним і сучасним для наших пацієнтів.

Ознаки наркоманії

Наркотична залежність (хімічна залежність) - важкий стан, при якому має місце патологічний потяг, фізична і психічна залежність до вживання психотропних речовин, що викликають ейфорію і відчуття уявного благополуччя. При систематичному вживанні наркотиків виникає звикання зі зростанням дози речовини, необхідної для досягнення очікуваного ефекту. При зниженні кількості психотропної речовини і / або повною відсутністю його прийому (ін'єкційного або перорального), виникає вкрай хвороботворні і загрожує життю людини стан - абстинентний синдром, він же синдром відміни. Даний стан супроводжується колосальною, імпульсивної тягою до наркотизації, суглобово-м'язової ломота і болями, ринореей (нежить), сльозотечею, нудотою, розладами стільця, пітливістю і позіханням, неприємними відчуттями в області серця і шлунково-кишкового тракту. При постійному прийомі наркотиків відбувається деградація особистості, що характеризується інтелектуальним і емоційним зубожінням, втратою всіх інтересів, не пов'язаних з наркотиками. Найбільш поширені види наркотичних залежностей - це морфінізм, опиофагии, гашишизм, пристрасть до героїну.

Лікування наркоманії Львів, Харків: методи і препарати

Лікування наркозалежності у Львові проводиться за допомогою методу Замісної підтримувальної терапії та комплексу медичних препаратів, з індивідуально підібраним дозуванням для кожного пацієнта. 

Медичний центр «Інновація» надає своєчасне, якісне і повноцінне по тривалості і продуктивності лікування наркозалежних пацієнтів у Львові (Львівській області) та Харкові (Харківській області), допомагає повернути людину на «здоровий» життєвий шлях. Ми допомагаємо пацієнтові повноцінно реалізувати себе як особистість, побудувати адекватні і реальні плани на майбутні. А головне, повернутися до раціонального, здорового і повноцінного способу життя, відійти від небажаного кола спілкування і уникнути ризику зараження такими страшними інфекціями як ВІЛ, вірусні гепатити і т.д. 

Лікування наркоманії в МЦ «Інновація» - гарант успіху одужання!

Ми підбираємо максимально комфортний курс лікування
Лікування наркоманії в МЦ «Інновація» за доступною ціною дозволяє досягти максимально продуктивного і якісного ефекту в лікуванні

ПРАЙС ЦІН НА МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ З УРАХУВАННЯМ САМОСТІЙНОГО ПРИЙОМУ ПРЕПАРАТУ У ТОВ «МЦГЗ ІНОВАЦІЯ»

Первинна консультація лікарем безкоштовно
Проведення ПТАО препаратом «Бупренорфін», «Метадон»
Пакет надання медичних послуг № 1 з використання препарату «Бупренорфін» 100 грн.

(1 день)

Пакет надання медичних послуг № 2 з використання препарату «Бупренорфін» 130 грн.

(1 день)

Пакет надання медичних послуг № 3 з використання препарату «Бупренорфін» 150 грн.

(1 день)

Пакет надання медичних послуг № 4 з використання препарату «Бупренорфін» 170 грн.

(1 день)

Пакет надання медичних послуг № 5 з використання препарату «Бупренорфін» (1 день) 200 грн.

(1 день)

Пакет надання медичних послуг № 6 з використання препарату «Бупренорфін» 290 грн.

(1 день)

Пакет надання медичних послуг № 7 з використання препарату «Метадон» 550 грн.

(10 днiв)

Пакет надання медичних послуг № 8 з використання препарату «Метадон» 110 грн.

(1 день)

Пакет надання медичних послуг № 9 з використання препарату «Метадон» 150 грн.

(1 день)

Проходження експрес тесту на наявність наркотичних речовин в організмі 50 грн.
Відвідування медичного центру після закінчення робочого часу 100 грн.

(до денної вартості)

Видача препарату раніше за вимогою дотримання законодавчих норм 100 грн.
Втрата листу призначень: первинна 100 грн.
Усі наступні втрати 200 грн.