м.Харкiв, пр.Гагаріна 248 +38(050)-859-33-43 м.Львiв, вул.Петлюри С. +38(099)-631-46-65

Лечение наркозависимости

Лікування наркозалежності в Харкові в медичному центрі «Інновація» за доступною ціною, дозволяє досягти максимально продуктивного і якісного ефекту в лікуванні і подальшої профілактики рецидивів наркотичної залежності.
Лікування наркоманії вимагає комплексного поєднання медикаментозної (гепатопротекторної, судинної, нейропротекторной, загальнозміцнюючих та вітамінотерапії), психологічної та реабілітаційної терапії. До кожного наркозалежного пацієнта необхідний індивідуальний, деталізований і скрупульозний підхід з використанням сучасних, безболісних методів, який ми використовуємо у своїй практиці лікування наркоманії в Харкові.
Завдяки висококваліфікованому медичному персоналу, і сучасним підходам за індивідуальною лікувальною програмою лікування наркоманії в Харкові в МЦ «Інновація» є найбільш пріоритетним і сучасним для наших пацієнтів.

Ознаки наркоманії

Наркотична залежність (хімічна залежність) - важкий стан, при якому має місце патологічний потяг, фізична і психічна залежність до вживання психотропних речовин, що викликають ейфорію і відчуття уявного благополуччя. При систематичному вживанні наркотиків виникає звикання зі зростанням дози речовини, необхідної для досягнення очікуваного ефекту. При зниженні кількості психотропної речовини і / або повною відсутністю його прийому (ін'єкційного або перорального), виникає вкрай хвороботворні і загрожує життю людини стан - абстинентний синдром, він же синдром відміни. Даний стан супроводжується колосальною, імпульсивної тягою до наркотизації, суглобово-м'язової ломота і болями, ринореей (нежить), сльозотечею, нудотою, розладами стільця, пітливістю і позіханням, неприємними відчуттями в області серця і шлунково-кишкового тракту. При постійному прийомі наркотиків відбувається деградація особистості, що характеризується інтелектуальним і емоційним зубожінням, втратою всіх інтересів, не пов'язаних з наркотиками. Найбільш поширені види наркотичних залежностей - це морфінізм, опиофагии, гашишизм, пристрасть до героїну.

Лікування наркоманії в Харкові. Методи і препарати

Лікування наркозалежних проводиться медичним препаратом «Бупренорфін» і комплексів медичних препаратів, з індивідуально підібраною дозуванням препаратів до кожного пацієнта.
Медичний центр «Інновація» надає своєчасну якісну і повноцінну по тривалості і продуктивності реабілітацію наркозалежних пацієнтів, може повернути людину, залежить від психоактивних речовин, на «здоровий» життєвий шлях. Ми даємо пацієнтові повноцінно відбутися як особистість, зуміти побудувати адекватні і реальні плани на майбутні. А головне, повернутися до раціонального, здорового і повноцінного способу життя, відійти від неблагополучного кола спілкування і не піддатися ризику зараження такими страшними інфекціями як ВІЛ, вірусні гепатити і.т.д.
Лікування наркоманії в МЦ «Інновація» - гарант успіху на одужання!

Ми підбираємо максимально комфортний курс лікування
Лікування наркоманії в МЦ «Інновація» за доступною ціною дозволяє досягти максимально продуктивного і якісного ефекту в лікуванні

Прайс

Консультація лікаря-нарколога безкоштовно
Видача рецептурних бланків на препарат «бупренорфін» 500 грн.

10 днів

Видача рецептурних бланків на препарат «бупренорфін» 250 грн.

5 днів

Видача рецептурних бланків на препарат «метадон» 500 грн.

10 днів

Видача рецептурних бланків на препарат «метадон» 250 грн.

5 днів

Проходження експрес тесту на наявність наркотичних речовин в крові 50 грн.

Ціни є збалансовані з урахуванням агентських послуг